Roku rokā ar bērnu labdarības virtuvi darbojas Kristīgais dienas centrs darbam ar bērniem. Dienas centrs atvērts katru darba dienu no pl.15:00 – 19:00.

Katru dienu dienas centrā darbojas kāds brīvprātīgais skolotājs, kas bērnus ne tikai pieskata, bet arī nodrošina interesantas un izglītojošas nodarbības, plāno un organizē aktivitātes. Skolotāji cenšas sniegt bērniem cilvēcisku siltumu, atbalstu un palīdzību. Bērniem dienas centrā ir iespēja satikt draugus, spēlēt galda spēles, novusu vai galda tenisu.

Bērnu dienas centrs izmanto arī Eiropas Savienības programmas “Jaunatne darbībā” sniegtās iespējas. Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja jauniešiem no dažādām Eiropas valstīm strādāt kā brīvprātīgajam sniedzot atbalstu, vadot, asistējot vai kā citādi palīdzot uzņemošajai organizācijai realizēt tās mērķus ar savām idejām un darbu. Brīvprātīgo galvenās aktivitātes saistītas ar bērniem interesantām un izglītojošām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Brīvprātīgie jaunieši iegulda daudz laika, gudrības un enerģijas, lai bērniem būtu iespēja pavadīt laiku ne tikai dienas centra telpās, bet arī būt ārpus telpām, apmeklējot muzeju; kino, spēlējot sporta spēles, vai dodoties pastaigās. Jāpiemin, ka, kamēr jaunieši vēl nav apguvuši latviešu valodu, tā ir brīnišķīga iespēja bērniem praktizēt savas angļu valodas zināšanas. Bērnu dienas centrā palīdzīgu roku snieguši jau trīs jaunieši.

Ikviens ir aicināts nākt un redzēt pats!

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.