Kopš 2000. gada 6. augusta Valmierā, Stacijas ielā 26 veiksmīgi darbojas biedrības un sadarbības partneru uzturētā bērnu labdarības virtuve. Šeit katru darba dienu no plkst.12:00 līdz 17:00 vienkāršā, bet mājīgi iekārtotā ēdamtelpā siltas bezmaksas pusdienas saņem 95-98 bērni vecumā no 1 līdz 18 gadiem. Tie ir gan daudzbērnu, gan maznodrošināto ģimeņu bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši situācijā, kad vajadzīga palīdzība. Bērni ir no dažādu tautību ģimenēm.

Ēdiens, ko pasniedz pusdienās, ir veģetārs. Tas sastāv no trim ēdieniem, kas, galvenokārt, tiek gatavots no labdaru atnestajiem un saziedotājiem produktiem. Vidēji mēnesī tiek pagatavotas 1500-1600 porcijas pusdienās un 150-200 porcijas launagā.

Ziedotāju uzskaites grāmatā ierakstīti vairāki pārtikas ražotāji, veikalnieki, vietējie uzņēmēji, kuri veicinājuši mūsu darbību. Garš ir individuālo ziedotāju saraksts, kas ar savu izaudzēto un sagatavoto produkciju dalījušies ar mums. Sniedzam arī cita veida palīdzību ģimenēm (pārtikas pakas u.c.).

Bērniem un viņu vecākiem ir rīkoti skaisti pasākumi Lieldienās, Ģimenes dienā, Ziemassvētkos. Tiek organizētas ekskursijas, nometnes un pārgājieni.

Biedrības „Kristīgais žēlsirdības centrs” darbības mērķis nav tikai siltu pusdienu nodrošināšana. Tikpat svarīgi ir dot iespēju bērniem apgūt sociālo pieredzi, ko dažādu iemeslu dēļ viņiem nav sniegusi ģimene, tādējādi viņus stiprinot un darot dzīvi drošāku. Mūsu interesēs ir palīdzēt viņiem atrasts savu ceļu dzīvē un iekļauties sabiedrībā.

Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām 2014-2020

 

 

Izdales vietas adrese:

Zupas virtuve - Stacijas iela 26, Valmiera, LV-4201

Kontaktinformācija izdales vietai:

Gaida Pevko,28365703

Darba laiks:

Otrdiena, Trešdiena, Ceturtdiena (Visu gadu) no 12:00-15:00

Partnerorganizācjia:

Biedrība "KRISTĪGAIS ŽĒLSIRDĪBAS CENTRS"

Partnerorganizācjias kontaktinformācija:

Gaida Pevko,28365703, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.